calivita_logo

CaliVita® International jest dynamicznie rozwijającą się korporacją międzynarodową, wywodzącą się z firmy California Fitness®.

Celem powołania do życia CaliVita® International była odpowiedź na zmieniające się oczekiwania nowej epoki, przy jednoczesnym wykorzystaniu sprawdzonych doświadczeń, które przez ponad dziesięć lat były realizowane przez California Fitness®

CALIVITA W POLSCE

Firma działa w Polsce od roku 1997. Główna siedziba mieści się w Wojcieszynie pod Warszawą. W największych miastach Polski działają salony sprzedaży, gdzie można osobiście zakupić produkty.

salon_sprzedazy_calivitaAdres siedziby głównej :

CaliVita International Polska

 • 05-083 Wojcieszyn;
 • ul. Warszawska 547
 • Telefon: (22) 638 00 26
 • Fax: (22) 638 00 26

Salony sprzedaży są w następujących miastach : Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań

CALIVITA NA ŚWIECIE

Obecnie firma CaliVita działa w ponad 30 krajach na świecie.

kraje-calivita

siedziba_calivita

Drogą wysyłkową firma obsluguje nawet tak odległe kraje jak Australia.

Siedziba firmy na terenie Unii Europejskiej

CaliVita International B.V.
Beurs – World Trade Center
PO Box 30133
3001 DC Rotterdam
The Netherlands
Phone:     +31 10 205-2256

MISJA FIRMY

skladniki_naturalne

„Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, jako smakujesz…”

Treść tego wiesza Jana Kochanowskiego zna chyba każdy. Zawiera on syntezę tego, co dla każdego człowieka powinno być najważniejsze.

Zdrowie jest bowiem wartością, bez której całe nasze życie traci sens. Stąd właśnie współczesny człowiek, coraz bardziej świadomy roli zdrowia, jest gotowy inwestować jak najwięcej w jego zachowanie i poprawianie jego jakości, dbając przede wszystkim o mądrą profilaktykę prozdrowotną.

Coraz większa liczba konsumentów myślących poważnie o swoim zdrowiu i doskonałym samopoczuciu sięga po suplementy diety CaliVita – produkty wysokiej jakości, bezpieczne, produkowane na bazie naturalnych składników i korzystnie wpływające na kondycję ludzkiego organizmu.

Ich wysoka jakość to wynik troski zarówno Zarządu firmy, jak i jej współpracowników, o to, aby otrzymać produkty służące zdrowiu i pozwalające poprawić jego jakość. Na każdym etapie przygotowywania poszczególnych suplementów CaliVita – od zbiorów surowców aż po dystybucję gotowego wyrobu – przestrzegane są rygorystyczne normy, a cały proces produkcji jest w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego.

pochodzenie_naturalneSkładniki pochodzenia naturalnego

 Jesteśmy świadomi, że organizm człowieka stworzony został przez naturę i właśnie natury i pochodzących z niej skarbów potrzebuje do tego, aby zachować zdrowie i doskonałą formę. Dlatego dbamy o to, aby w skład naszych suplementów wchodziły aktywne składniki wyłącznie naturalnego pochodzenia, najbezpieczniejsze dla człowieka i najkorzystniej oddziałujące na całe jego ciało.

Dzięki przemyślanym i oryginalnym kompozycjom suplementy CaliVita pomagają człowiekowi przywrócić zaburzoną homeostazę organizmu i poczuć przypływ utraconych sił.

ekologiczne_uprawyPreparaty produkowane w sposób przyjazny naturalnemu środowisku

 •  Jako źródło substancji aktywnych specjaliści CaliVita wybierają wyłącznie takie uprawianie rośliny, które gromadzą składniki w identyczny sposób, jak rośliny występujące w środowisku naturalnym.
 • Zarówno technologia uprawy, jak i zbioru roślin, z których wytwarzane są suplementy CaliVita, zarządzane są przez system reguł oraz kontroli, spełniający zasady tzw. Dobrej Praktyki Rolniczej (ang. GAP – Good Agricultural Practice). Dzięki temu możemy zagwarantować Ci, że surowce wykorzystywane do wytwarzania naszych produktów spełniają wszystkie normy i są najwyższej jakości.

 • Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego, dbamy o to, aby nasza działalność nie przyczyniała się do dewastacji przyrody czy zanieczyszczenia środowiska. Składniki roślinne, wykorzystywane do produkcji suplementów CaliVita, zbierane są w sposób niezagrażający jakiemukolwiek gatunkowi, a dodatkowo bezpieczny dla naturalnego środowiska poszczególnych gatunków.

promocja_zdrowiaTroska o promocję zdrowia

 •  Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak wielkie znaczenie dla współczesnego człowieka ma zdrowie, bez którego wszystko przecież traci sens. Przygotowując nasze suplementy, stawiamy sobie za główny cel zaspokojenie oczekiwań naszych Klientów w zakresie troski o doskonałe samopoczucie oraz harmonię duszy i ciała, idące w parze właśnie ze zdrowiem.
 • Produkty CaliVita wytwarzane są na bazie wyłącznie naturalnych i bezpiecznych dla zdrowia składników. Ich działanie sprawdzone zostało w wielu badaniach, ma także potwierdzenie w fachowej literaturze oraz praktycznym doświadczeniu. Sięgając po suplementy CaliVita, możesz więc mieć pewność, że wybierasz najwyższą jakość, ściśle połączoną ze skutecznością i bezpieczeństwem stosowania.

 • CaliVita dba także o świadczenie usług informacyjnych w zakresie wszystkich oferowanych przez siebie produktów. Zarówno porady zdrowotne, jak i edukacja prozdrowotna – szkolenia i konferencje – to gwarancja wysokiej jakości informacji, mających praktyczne zastosowanie w trosce o dobre zdrowie oraz samopoczucie.

gwarancja_jakosciGwarancja najwyższej jakości

 •  Zastosowanie najnowszych technologii wykorzystywanych współcześnie przy produkcji produktów farmaceutycznych oraz nadzór amerykańskiej agencji FDA (Agencji ds. Żywności i Leków) nad procesem produkcji są gwarancją, że suplementy CaliVita to rozwiązanie bezpieczne i spełniające wszelkie normy zdrowotne.
 • Proces wytwarzania poszczególnych produktów CaliVita przeprowadzany jest z położeniem szczególnego nacisku na zachowanie właściwych warunków, przestrzeganie wszystkich ustalonych procedur oraz instrukcji, zgodnie z zasadami GMP, czyli Dobrej Praktyki Produkcyjnej. Zapewnia to czystość suplementów diety CaliVita, ich wysoką jakość, a co za tym idzie – także skutecznośc.

 • Troszcząc się o bezpieczeństwo swoich Klientów, CaliVita dba także o to, aby jej produkty spełniały wszelkie wymagania formalno-prawne obowiązujące w krajach zarówno amerykańskich, jak i unijnych oraz pozaunijnych. W związku z tym każdy suplement jest dokładnie badany i przechodzi liczne testy. Ich pozytywne przejście staje się podstawą do wydania certyfikatów i zezwoleń, także tych zgodnych z dyrektywami Unii Europejskiej, i świadczy o doskonałej jakości i bezpieczeństwie stosowania.

 • Jak różni są ludzie, tak różne są także suplementy CaliVita. Wiemy, że każdy z naszych Klientów ma odmienne wymagania i oczekiwania, dlatego staramy się stale poszerzać naszą ofertę o produkty opracowywane pod kątem zarówno indywidualnych potrzeb współczesnego człowieka, jak i bezpieczeństwa oraz skuteczności stosowania. Co więcej – zgodnie z wymaganiami naszych Klientów oraz nowymi badaniami, zmieniamy również skład produktów, które już znajdują się w naszej ofercie. Wszystko to po to, aby suplementy CaliVita spełniały najwyższe standardy jakości w swojej kategorii.

 • Wysoka jakość produktów CaliVita idzie w parze z rozsądnymi cenami. Nie są one wprawdzie najniższe – jednak dla bezpieczeństwa stosowania i najlepszych aktywnych składników, pozyskiwanych z czystych, naturalnych źródeł – nie ma alternatywy.

 • Każdy z elementów działalności CaliVita podlega nadzorowi, do którego wykorzystywany jest system zarządzania jakością. To niezależna jednostka organizacyjna, której głównym celem jest troska o jakość przyjazną dla Klientów, a także bezpieczeństwo oferowanych produktów. Dba ona o kontrole parametrów jakości, podejmuje działania systemowe mające na celu utrzymanie najwyższej jakości, a także analizuje wyniki poszczególnych przeprowadzonych kontroli.

witaminy