tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! ac_zymes
5.00 out of 5 based on 1 customer rating

AC Zymes CaliVita : Lactobacillus acidophilus to szczególnie odporne i użyteczne bakterie. Potrafią żyć w przewodzie pokarmowym do 10 dni, a nawet dłużej. Tworzą niesprzyjające środowisko dla różnorodnych, szkodliwych patogenów (bakterii Clostridium, E.coli, grzybów, itp.).
naturalne_skladniki2

Producent : CaliVita International

Opakowanie : 100 kapsułek

Ceny klubowe (hurtowe) już od pierwszego zamówienia

 

96.0 

SKU: FL0064. Kategoria: .

 

Może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, ale nasz układ pokarmowy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. Wszystko zależy od prawidłowo funkcjonującej flory jelitowej, którą tworzy ogromna liczba różnorodnych mikroorganizmów.

U dorosłej osoby stanowią one aż 1,5 kg masy ciała! Te symbiotyczne bakterie określane są mianem – probiotyków – i są nam niezbędne do życia. Równowagę jelitową można zaburzyć np. poprzez niezdrowy styl życia, palenie papierosów, alkohol, leki – a zwłaszcza antybiotyki, zanieczyszczone środowisko.

To tylko niektóre czynniki, niszczące mikroflorę i przyczyniające się do namnażania się szkodliwych jelitowych bakterii chorobotwórczych.

Najważniejszym dla nas probiotykiem są bakterie Lactobacillus acidophilus. Są one na tyle odporne, że potrafią przeżyć w naszym przewodzie pokarmowym nawet 10 dni. Ich najważniejsze funkcje to m.in. tworzenie niesprzyjającego środowiska dla takich patogenów jak grzyby, bakterie Clostridium, E.Coli, itp., uczestniczenie w syntezie witamin z grupy B, dzięki nim możliwe jest też utrzymanie prawidłowej mikroflory w organizmie, dodatkowo wspomagają wykorzystywanie białek mleka, aminokwasów, laktozy i tłuszczów.

Ulotka AC Zymes

kliknij w obrazek aby go powiększyć

AC Zymes CaliVita

Cena klubowa

Twoje zamówienia realizowane jest już w cenach klubowych (hurtowych).

 

Przy zamówieniach na kwotę min. 400zł – przesyłka gratis

ac_zymes

AC Zymes

Opakowanie :   100 kapsułek

Dawkowanie :   1 kapsułka dziennie pomiędzy posiłkami (na pusty żołądek)

Substancje aktywne

Żywe kultury bakterii Lactobacillus acidophilus – 2 miliardy

ATESTY I CERTYFIKATY

Suplementy diety CaliVita to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

usa

Przeczytaj szczegółowe informacje o – atestach oraz technologii produkcji

UWAGI

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dodatkowe informacje

Składniki:

żywe kultury bakterii (Lactobacillus acidophilus) (75%), kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.

 

Informacja o alergenach: z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, możliwa jest obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, soi, mleka, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

 

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

  1. Iza z Krakowa

    Stosuje ten produkt od kilku lat i nigdy mnie nie zawiódł. Podaje go również mężowi i dzieciom. Sprawdził się w naszej rodzinie w 100%. Zniknęły problemy jelitowe u mnie i u mojej 5letniej córeczki. Zawsze towarzyszy nam podczas podróży. Jest niezawodny przy infekcjach, bez porównania z innymi aptecznymi probiotykami. Suplement dla całej rodziny na 5+

Dodaj opinię

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS