tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! chromium_max

Chromium Max 500 to produkt, który zawiera chrom w łatwo przyswajalnej przez organizm formie. Wspomaga prawidłowy metabolizm makroskładników odżywczych oraz korzystnie wpływa na poziom glukozy we krwi.

 

naturalne_skladniki2Producent : CaliVita International

Opakowanie : 100 kaps. (wystarcza na 3 miesiące)

Ceny klubowe (hurtowe) już od pierwszego zamówienia

 

74.0 

SKU: FL0109. Kategoria: .

Stosując diety odchudzające powinniśmy mieć świadomość, że mogą im towarzyszyć chwilowe i nagłe napady głodu, a zwłaszcza ochota na zjedzenie czegoś słodkiego. Te „chwilowe słabości” nie zawsze wynikają ze słabego charakteru, ale mogą być wynikiem niedoboru chromu w organizmie. Pierwiastek ten jest niezwykle ważnym składnikiem codziennej diety, zwłaszcza w trakcie stosowania diet odchudzających.

W momentach takiego „kryzysu głodowego” pomocny może być suplement diety Chromium Max 500, który zawiera chrom w łatwo przyswajalnej formie.

Chrom jest mikroelementem, czyli składnikiem mineralnym, który jest niezbędny organizmowi w bardzo małych ilościach. Należy go dostarczać z zewnątrz, ponieważ organizm nie jest w stanie sam go sobie wyprodukować.
Dlaczego chrom jest tak ważny w dietach odchudzających? Otórz wynika to z jego właściwości regulujących poziomu glukozy we krwi. Chrom aktywnie współpracując z hormonem trzustki – insuliną – bierze udział w metabolizmie węglowodanów, białek a także tłuszczów. Hamuje tym samym nadmierną ochotę na zjedzenie czegoś słodkiego, co może być powodowane wahaniami poziomu cukru we krwi. Dzięki temu dieta odchudzająca może być skuteczniejsza.

Mikroelement ten znajduje sie w największych ilościach w drożdżach, małżach, brokułach oraz produktach wykonanych z pełnoziarnistej mąki pszennej. Warto wiedzieć, że najbardziej znany i najlepiej wchłaniany jest – pikolinian chromu – czyli związek chelatowy, doskonale wykorzystywany przez organizm.

Ulotka Chromium Max

kliknij w ulotkę aby ją powiększyć

Cena : 48 zł

Twoje zamówienia realizowane jest już w cenach klubowych (hurtowych).

 

Przy zamówieniach na kwotę min. 400zł – przesyłka gratis

chromium_max

Chromium Max 500

Opakowanie :   100 kapsułek

Dawkowanie :   1 kapsułka dziennie po posiłku

Substancje aktywne

Pikolinian chromu – 500 µg (z czego chrom stanowi 60 µg)

ATESTY I CERTYFIKATY

Suplementy diety CaliVita to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

usa

Przeczytaj szczegółowe informacje o – atestach oraz technologii produkcji

UWAGI

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Nie zaleca się przyjmowania chromu przez kobiety w ciąży, karmiące matki oraz małe dzieci.

Dodatkowe informacje

Składniki:
stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, serwatka (z mleka), kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), pikolinian chromu.

Informacja o alergenach: serwatka (z mleka). Z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, istnieje możliwa obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, soi, ryb, orzeszków ziemnych, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie zaleca się przyjmowania chromu przez kobiety w ciąży i karmiące piersią oraz małe dzieci.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Chromium Max 500”

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS