tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! lucerna siewna

Lucerna siewna jest stosowana w medycynie ludowej od dłuższego czasu ze względu na swoje różnorodne, korzystne właściwości mające wpływ na prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu.

 

naturalne_skladniki2Producent : CaliVita International

Opakowanie : 240 tabletek

Ceny klubowe (hurtowe) już od pierwszego zamówienia

 

105.0 

SKU: FL0068. Kategoria: .

Lucerna siewna to roślina, która ma różnorodne, bardzo korzystne dla organizmu właściwości, z tego powodu jest stosowana w medycynie ludowej od dłuższego czasu. Ze wzgldu na obecność wielu cennych witamin i składników mineralnych, które sprzyjają prawidłowemu funkcjonowaniu naszego organizmu roślina ta jest świetnym uzupełnieniem np. diety alkalizującej.

Łacińska nazwa tej rośliny to Medicago sativa, w Europie znana jest ona głównie jako roślina pastewna.

 

Przeprowadzone badania naukowe potwierdziły, że jest to niezwykle bogate źródło beta-karotenu, witamin z grupy B, C, D, E, K, A, a także składników mineralnych takich jak potas, żelazo, wapń i fosfor.
Fosfor i wapń to minerały niezbędne dla prawidłowej budowy kości oraz zębów, zwłaszcza u młodych, rozwijających się organizmów. Znakomite działanie oczyszczające lucerna zawdzięcza wysokiej zawartości chlorofilu. Warunkuje ona również przyswajanie i wykorzystanie przez organizm węglowodanów, białek, wapnia, żelaza i kilku innych pierwiastków śladowych. Suplement ten powinny przyjmować szczególnie osoby w starszym wieku ponieważ zwiększa ona wydolność fizyczną, siły witalne, a także zapewnia lepszy sen.

 

Lucerna w swoim składzie posiada witaminy, które rozpuszczają się w tłuszczach i akumulują się w organizmie dlatego po okresie 2-3 miesięcy powinno się zrobić miesięczną przerwę w stosowaniu produktu.
Roślina ta została nazwana przez biologa Franka Bouera „wspaniałym lekarzem”, ponieważ według wyników przeprowadzonych przez niego badań, w jej składzie znajduje się aż osiem niezbędnych enzymów.

Ulotka Green Care

Cena :klubowa

Twoje zamówienia realizowane jest już w cenach klubowych (hurtowych).

 

Przy zamówieniach na kwotę min. 400zł – przesyłka gratis

lucerna siewna

Green Care

Opakowanie :   240 tabletek

Dawkowanie :   4-8 tabletek dziennie między posiłkami

Substancje aktywne

  • Sproszkowane liście lucerny siewnej (alfalfa) – 500 mg
  • Węglan magnezu – 100 mg (w tym magnez 25 mg)

ATESTY I CERTYFIKATY

Suplementy diety CaliVita to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

usa

Przeczytaj szczegółowe informacje o – atestach oraz technologii produkcji

UWAGI

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu produkt przechowywać w lodówce.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Po 2-3 miesiącach przyjmowania preparatu, należy zrobić miesięczną przerwę.
  • Osoby, przyjmujące leki zmniejszające krzepliwość krwi (tzw. antykoagulanty), przed zastosowaniem jakiegokolwiek preparatu zawierającego witaminę K, powinny skontaktować się z lekarzem.

Dodatkowe informacje

Składniki:
sproszkowane liście lucerny siewnej (Medicago sativa) (67,6%), węglan magnezu (13,5%), serwatka (z mleka), substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu).

Informacja o alergenach: serwatka (z mleka). Z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, istnieje możliwa obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, soi, ryb, orzeszków ziemnych, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze (m.in. leki zmniejszające krzepliwość krwi), mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Green Care”

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS