tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! sublingual_q10

30mg koenzymy Q10 w jednej tabletce. Poczuj moc z Sublingual CoQ10 with natural lemon flavor!

 

naturalne_skladniki2Producent : CaliVita International

Opakowanie : 30 tabletek

Ceny klubowe (hurtowe) już od pierwszego zamówienia

105.0 

Produkt dostępny na zamówienie

SKU: CV0167. Kategoria: .

Niezbędnym składnikiem dającym energię każdej komórce naszego organizmu jest koenzym Q10.

Jest to substancja dzięki której możemy cieszyć się pełnią sił i witalnością. Nasz organizm jest w stanie sam ją sobie produkować, jednak wraz z wiekeim, począwszy już od 30 roku życia jej ilośc zmniejsza się, a zdolności do jej wytwarzania wyczerpują się toteż należy uzupełniac jej braki dodatkowymi suplementami. Jeśli komórki będą miały właściwą ilość koenzymu Q10, wówczas z pewnością poczujesz przypływ energii w całym organizmie.

Suplement Koenzym Q10 ma formę tabletek podjęzykowych, dzięki czemu składniki aktywne wchłaniają się szybciej i skuteczniej do organizmu, ponieważ trafiają do krwioobiegu bezpośrednio za pomocą naczyń krwionośnych, które znajdują się w jamie ustnej.
Tabletki charakteryzują się naturalnym, cytrynowym smakiem i zapachem, każda z nich zawiera aż 30 mg koenzymu Q10. Uzupełniane koenzymu Q10 zalecane jest przede wszystkim osobom powyżej 30. roku życia, troszczącym się o zdrowe serce, ludzim narażonym na zwiększony wysiłek fizyczno-umysłowy, prowadzącym stresujący tryb życia i stosującym nieodpowiednią dietę, oraz wszystkim tym którzy chcą zachować młodość.

 

Stosowanie suplementu poleca się także w każdym przypadku, kiedy możliwości trawienne lub absorpcyjne przewodu pokarmowego są utrudnione.

Ulotka Sublingual CO Q10

kliknij w obrazek aby go powiększyć

Video

Cena klubowa

Twoje zamówienia realizowane jest już w cenach klubowych (hurtowych).

 

Przy zamówieniach na kwotę min. 400zł – przesyłka gratis

sublingual_q10

Sublingual CO Q10

Opakowanie :   30 tabletek

Dawkowanie :   1 tabletka dziennie po posiłku (do ssania)

Substancje aktywne

Koenzym Q10 : 30mg

ATESTY I CERTYFIKATY

Suplementy diety CaliVita to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

usa

Przeczytaj szczegółowe informacje o – atestach oraz technologii produkcji

UWAGI

  • Koenzym Q10 należy przechowywać w suchym, chłodnym, nienasłonecznionym miejscu, ponieważ jest on bardzo wrażliwy na ciepło oraz światło! Przechowywanie w temperaturze powyżej 35 ºC może pogorszyć jakość koenzymu Q10.
  • Efekty stosowania koenzymu Q10 zwykle są zauważalne po kilku tygodniach przyjmowania produktu.
  • Zaleca się stałe przyjmowanie koenzymu w dawce podtrzymującej 10-30 mg dziennie w celu uniknięcia niedoborów.
  • Przyjmowanie koenzymu Q10 w formie suplementu diety nie ma wpływu na produkcję koenzymu przez organizm. Nie należy obawiać się, że nasz organizm „zapomni” go wyprodukować.

Dodatkowe informacje

Składniki:
fruktoza, substancja słodząca: mannitol, koenzym Q10, substancja wypełniająca: sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, regulator kwasowości: kwas jabłkowy, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), naturalny aromat z cytryny.

Informacja o alergenach: z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, istnieje możliwa obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, soi, orzeszków ziemnych, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, mleka, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

Efekty stosowania koenzymu Q10 zwykle są zauważalne po kilku tygodniach przyjmowania produktu. Zaleca się stałe przyjmowanie koenzymu w dawce podtrzymującej 10-30 mg dziennie w celu uniknięcia niedoborów. Przyjmowanie koenzymu Q10 w formie suplementu diety nie ma wpływu na produkcję koenzymu przez organizm. Nie należy obawiać się, że nasz organizm „zapomni” go wyprodukować.

Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje wewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: koenzym Q10 należy przechowywać zamknięty w suchym, chłodnym, nienasłonecznionym miejscu, ponieważ jest on bardzo wrażliwy na ciepło oraz światło! Przechowywanie w temperaturze powyżej 35 ºC może pogorszyć jakość koenzymu Q10. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “COQ10 LOZENGES (Sublingual Co Q10)”

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS