tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! vitamin_e

Witamina E CaliVita : Każdego dnia narażeni jesteśmy na wpływ wolnych rodników mających niekorzystny wpływ na komórki. To działanie wzmacniane jest poprzez czynniki środowiskowe, takie jak: promieniowanie UV, pole elektromagnetyczne emitowane m. in. przez komputery i telefony komórkowe, smog, dym papierosowy, nieprawidłowy sposób żywienia. Witamina E to silny antyoksydant wspierający prawidłowe funkcjonowanie komórek. Skorzystaj z naturalnej pomocy, którą oferują witaminy!

 

naturalne_skladniki2Producent : CaliVita International

Opakowanie : 100 kapsułek

Ceny klubowe (hurtowe) już od pierwszego zamówienia

 

57.0 

SKU: FL0094. Kategoria: .
witamina E calivita

Codziennie nasze komórki są niszczone przez wolne rodniki które obecne są niemal wszędzie. Ich negatywne działanie wzmacniają dodatkowo czynniki środowiskowe takie jak smog, dym papierosowy, promieniowanie UV oraz niezdrowe pożywienie.

Witamina E to potężny antyoksydant, wspierający prawidłowe funkcjonowanie komórek. Skorzystaj z naturalnej pomocy, którą oferują witaminy!

Witamina E naturalnego pochodzenia jest „przechowywana” w tkankach organizmu o wiele dłużej, niż w postaci syntetycznej.
Witamina E jest substancją rozpuszczalną w tłuszczach, która korzystnie wpływa na procesy fizjologiczne organizmu. Pełni ona istotną rolę w ochronie wielonienasyconych kwasów tłuszczowych przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, przez co wspomaga właściwe funkcje komórek.

 

Witamina ta jest niezwykle pomocna w czasie rekonwalescencji po przebytej chorobie, ponieważ przyspiesza regenerację komórek, korzystnie działa na układ nerwowy oraz funkcje seksualne, regularne zażywanie witaminy E wspomaga układ immunologiczny.

 

Sportowcy a także kulturyści często zwiększają jej podaż, ponieważ odpowiedzialna jest ona za prawidłowy rozwój mięśni, ich wytrzymałość a także poprawę kondycji. Ponadto, witamina E pozytywnie działa na wykorzystanie innych witamin (np. witamin K i A) oraz pierwiastków śladowych (np. selenu). Witaminę E w naturalnej postaci można znaleźć w kiełkach pszenicy, margarynie, żółtku jaj oraz w roślinach strączkowych.

Ulotka Beta Carotene CaliVita

kliknij w ulotkę aby ją powiększyć

Cena klubowa

Twoje zamówienia realizowane jest już w cenach klubowych (hurtowych).

 

Przy zamówieniach na kwotę min. 400zł – przesyłka gratis

vitamin_e

Beta Carotene

Opakowanie :   100 kapsułek

Dawkowanie :   1 kapsułka dziennie po posiłku

Skład

Witamina E : 100 mg

ATESTY I CERTYFIKATY

Suplementy diety CaliVita to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

usa

Przeczytaj szczegółowe informacje o – atestach oraz technologii produkcji

UWAGI

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Witamina E może delikatnie rozrzedzać krew. Ludzie stosujący antykoagulanty (leki przeciwzakrzepowe) lub mający problemy z krwawieniami powinni przed zastosowaniem witaminy E skonsultować się z lekarzem.
  • Osoby, spożywające duże ilości chlorowanej wody z kranu, mają zwiększone zapotrzebowanie na witaminę E.
  • W przypadku nadciśnienia tętniczego lub przed planowanym zabiegiem operacyjnym, przed zażyciem produktu należy skonsultować się z lekarzem!

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Witamina E”

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS