tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! bioharmonex

3,300.0 

SKU: CE0014. Kategoria: .
BioHarmonex® jest urządzeniem biorezonansowym, które służy do wytwarzania impulsowego pola elektromagnetycznego o bardzo niskim natężeniu. Stworzone zostało szczególnie do użytku domowego.

Biorezonans to metoda oparta na reakcjach w polu elektromagnetycznym, określana jest także mianem bioreakcji. Dzięki temu urządzeniu możliwe jest zoptymalizowanie wzajemnej komunikacji między komórkami oraz narządami, a w efekcie poprawa procesów metabolicznych. Wpływając korzystnie na procesy życiowe, biorezonans może mieć także pozytywny wpływ na zaopatrzenie organizmu w energię, co w efekcie harmonizuje i odświeża cały organizm.

Fantastyczne komórki

Komórki i tkanki to podstawowe elementy składowe budujące każdy żywy organizm. Do właściwego funkcjonowania potrzebują odpowiednich składników odżywczych, w czasie swojej pracy wytwarzają produkty przemiany materii. W każdej sekundzie w żywym organizmie dochodzi do miliardów procesów chemicznych. W komórce natomiast, w czasie jednej sekundy przebiega ok. 7000 chemicznych reakcji. Sterowanie tyloma procesami byłoby niemożliwe, gdyby nie odpowiedni przepływ informacji. Oprócz powszechnie znanego „systemu kontroli” hormonalnej otaz nerwowej, istnieje też system kontroli elektromagnetycznej biokomunikacji, który odpowiada za harmoniczne funkcjonowanie procesów biochemicznych wewnątrz komórek.Każdy proces biochemiczny komórek jest poprzedzany elektromagnetyczną aktywnością – więc każda pojedyncza komórka organizmu jest małą elektromagnetyczną jednostką, która pod wpływem działania zewnętrznych źródeł energii w postaci m.in. impulsu elektrycznego ma możliwość komunikacji z innymi komórkami.

BioHarmonex® – Najnowsze urządzenie nowej generacji


Łączna ilość programów – 25

5 nowych programów:

MENSES: program dzięki swoim wibracjom zestraja cykl kobiecy.

PROSTATE: program dla mężczyzn w średnim i starszym wieku.

ANTIFRONT: program pozytywnie wpływa na samopoczucie osób bardziej wrażliwych na zmiany frontów atmosferycznych.

MENTAL RECHARGE:program jest zalecany wszystkim osobom, które są narażone na częsty, długotrwały i/lub nadmierny stres oraz w sytuacjach szczególnej gotowości umysłowej (np. okres egzaminów).

LYMPHATIC SYSTEM:program wspomaga działanie układu limfatycznego, który jest ważnym elementem naszej odporności.

Jeśli Ty lub Twoja rodzina doświadczacie permanentnych zmian, jesteście narażeni na szkodliwe czynniki wewnętrzne i zewnętrzne wywoływane codziennymi zmianami cywilizacyjnymi; jeśli czujesz, że Twoje siły fizyczne słabną, że zapasy energii życiowej wyczerpują się: ZADBAJ O RÓWNOWAGĘ SWOJEGO ŻYCIA!

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “BioHarmonex 4.0”

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS