tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! communiguard

60.0 

SKU: CE0005. Kategoria: .
Folia ochronna przed elektrosmogiem

Nasze codzienne życie bez urządzeń elektronicznych jest już praktycznie niewyobrażalne. Znaczna część urządzeń gospodarstwa domowego, komputery telefony komórkowe (cały czas znajdujące się blisko naszego ciała!) stanowią źródło pola elektromagnetycznego.

COMMUNIGUARD to naukowo zaprogramowana folia ochronna, która działa w zgodzie z zasadami biofizyki. Zawiera krzem, który harmonizuje negatywne następstwa oddziaływania pola elektromagnetycznego.

Urządzeniom elektrycznym oraz wszelkim nowoczesnym technologiom zawsze towarzyszy pole elektromagnetyczne. Najpopularniejszym źródłem pól elektromagnetycznych są urządzenia gospodarstwa domowego, komputery, urządzenia służące do komunikacji, zestawy telewizyjne, telefony komórkowe, auta a także proste przewody elektryczne. Permanentny kontakt z elektrycznym smogiem może negatywnie wpływać na nasze zdrowie i dobre samopoczucie, zaburzać biologiczny rytm snu i czuwania, powodować bóle głowy, rozdrażnienie, uczucie stałego zmęczenia, itp.

COMMUNIGUARD jest prostą w użyciu naukowo zaprogramowaną folią ochronną, która może chronić nas przed szkodliwym wpływem promieniowania elektromagnetycznego. Skuteczność folii ochronnej została sprawdzona i potwierdzona podczas badań przeprowadzonych przez niemiecki instytut EUTROPA, uzyskała wówczas znakomite wyniki.

COMMUNIGUARD można stosować nie tylko na telefonach komórkowych, ale na każdym innym urządzeniu, które wytwarza pole elektromagnetyczne w czasie swojej pracy (np. Telefony bezprzewodowe, kuchenki mikrofalowe, samochody, urządzenia służące do monitorowania niemowląt itp.). 

Instrukcja obsługi: oderwij ostrożnie folię ochronną z opakowania i przyklej ją z tyłu telefonu. Nie przycinaj jej! W podobny sposób można ją przykleić do innych urządzeń lub w samochodzie. W przypadku kuchenek mikrofalowych folię ochronną zawsze należy przyklejać na zewnętrznej obudowie, gdyż jest ona wykonana z aluminium! Nieużywaną folię ochronną należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci


UWAGA!
COMMUNIGUARD nie jest urządzeniem medycznym. Nie należy używać go w celach diagnostycznych oraz leczniczych! W przypadku jakichkolwiek problemów, prosimy skorzystać z porady lekarza!

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “E-protect Sticker (Communiguard)”

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS