tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! liver_aid

Liver Aid CaliVita – wątroba – jeden z najbardziej skomplikowanych i niezbędnych do życia narządów ciała. Pełni funkcję potężnej fabryki produkującej ważne dla życia substancje, a zarazem przetwórni i oczyszczalni organizmu. Z tego względu jej ochrona wymaga szczególnej uwagi.
naturalne_skladniki2

Producent : CaliVita International

Opakowanie : 100 kapsułek

Ceny klubowe (hurtowe) już od pierwszego zamówienia

 

206.0 

SKU: FL0073. Kategoria: .

Jednym z najbardziej skomplikowanych i niezbędnych do życia organów jest wątroba. Można ją porównać do potężnej fabryki produkującej niezbędne dla życia substancje, która jednocześnie pełni funkcję przetwórni i oczyszczalni organizmu. Dlatego jej ochronie powinniśmy poświęcić szczególną uwagę.

Z punktu widzenia procesu metabolicznego wątroba jest najbardziej złożonym a zarazem największym narządem naszego organizmu. Niemal wszystkie procesy rozkładu oraz detoksykacji zachodzą właśnie tu, a w tym samym czasie inne, również ważne dla organizmu substancje, podlegają syntezie (np. białka, witamina A, żółć, niektóre substancje odpowiedzialne za proces krzepnięcia krwi, itp.). Wątroba odpowiada także za magazynowanie witamin.
W czasie naszego całego życia, organizm stawia czoła licznym czynnikom, które wpływają destrukcyjnie na wątrobę. Są to niektóre substancje chemiczne jak pestycydy, farby do włosów, rozpuszczalniki, lekarstwa – zwłaszcza niektóre antybiotyki. Bardzo negatywne skutki uboczne ma też nadmierne spożycie alkoholu. Kolejnym czynnikiem niszczącym wątrobę są dosyć często występujące infekcyjne zapalenia wątroby (hepatitis), które wywołują różne wirusy.

 

Wątroba jest narządem o który powinniśmy szczególnie dbać, zaczynając od profilaktyki. Odnowę i regenerację komórek wątrobowych aktywizują aminokwasy zawierające siarkę – metionina, cystyna, cysteina – nie można także zapominać o równie ważnych aminokwasach ochronnych jak arginina i ornityna.

 

Nowoczesne suplementy wspomagające pracę wątroby, wspierają organizm w zachowaniu ich zdrowia. Chrom to pierwiastek, który współpracując z insuliną, wpływa na procesy metaboliczne węglowodanów, białek i tłuszczów. Karnityna bierze udział w procesach wytwarzania energii. Selen to silny antyoksydant. Ostropest plamisty od wieków jest stosowany w medycynie ludowej jako środek wspierający pracę wątroby i pęcherzyka żółciowego.

Ulotka Liver Aid

kliknij w obrazek aby go powiększyć

LIVER AID

Cena klubowa

Twoje zamówienia realizowane jest już w cenach klubowych (hurtowych).

 

Przy zamówieniach na kwotę min. 400zł – przesyłka gratis

liver_aid

Liver Aid

Opakowanie :   100 kapsułek

Dawkowanie :   3-6 kapsułek dziennie po posiłku lub według zaleceń.

Substancje aktywne

 • L-arginina – 100 mg
 • L-cysteina – 100 mg
 • L-ornityna – 100 mg
 • Metionina – 100 mg
 • Kwas alfa-ketoglutarowy – 100 mg
 • L-karnityna – 50 mg
 • Cholina – 25 mg
 • Kwas alfa liponowy – 12,5 mg
 • Ekstrakt z sylimaryny – 15 mg
 • Chrom – 25 µg
 • Selen – 10 µg

ATESTY I CERTYFIKATY

Suplementy diety CaliVita to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

usa

Przeczytaj szczegółowe informacje o – atestach oraz technologii produkcji

UWAGI

 • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
 • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
 • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu.
 • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dodatkowe informacje

Składniki:
chlorowodorek L-argininy, chlorowodorek L-ornityny, kapsułka żelatynowa, L-cysteina, metionina, kwas alfa-ketoglutarowy, ekstrakt sylimaryny (Silybum marianum), stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, diwinian choliny, L-karnityna, mąka ryżowa, substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, kwas alfa-liponowy, pikolinian chromu, L-selenometionina.

Informacja o alergenach: z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, możliwa jest obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, soi, mleka, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, kobiety w ciąży, karmiące piersią, osoby cierpiące na schizofrenię i opryszczkę.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Liver Aid”

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS