tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! wapn_magnez_calivita

Strong Bones PLUS to produkt zawierający składniki aktywne wspierające utrzymanie zdrowych kości. Zawiera wapń, magnez oraz witaminę D3, która m.in. pomaga w prawidłowym wchłanianiu wapnia i fosforu.

naturalne_skladniki2Producent : CaliVita International

Opakowanie : 100 kapsułek

Ceny klubowe (hurtowe) już od pierwszego zamówienia

 

92.0 

SKU: CV0149. Kategoria: .

Od 1 marca nowa nazwa produktu : Strong Bones Plus. Skład identyczny jak Strong Bones Plus

Wapń i magnez należą do grupy makroelementów. Zawartość wapnia w organizmie to około 2% naszej masy ciała. 99% tego składnika znajduje się w kościach i zębach, dlatego też jest on potrzebny do zachowania ich prawidłowej struktury. Odgrywa on ponadto ważną rolę we właściwym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w prawidłowej koagulacji krwi.

Największe ilości magnezu znajdują się w kościach (ok. 60%) oraz mięśniach (ok. 30%). Jest on obecny również w przestrzeni międzykomórkowej a także w samych komórkach. Jest konieczny do utrzymania odpowiedniej struktury kości oraz zębów, pełni ważną rolę we właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, stanowi główny czynnik niektórych procesów produkcji energii w organizmie, uczestniczy w syntezie białka, odgrywa rolę w przebiegu prawidłowych procesów podziału komórek, oraz odpowiada za zachowanie równowagi potasowo-sodowej w organizmie.

Witamina D jest witaminą rozpuszczalną w wodzie, należy do grupy steroidów, jest dosyć stabilna więc nie rozkłada się pod wpływem podwyższonej temperatury i dłuższego przechowywania. Hasło witamina D obejmuje 3 steroidy wykazujące czynność biologiczną cholekalcyferolu: cholekalcyferol (witamina D3), ergokalcyferol (witamina D2), 25-hydroksycholekalcyferol.

 

Cholekalcyferol powstaje z 7-dehydrocholesterolu obecnego w skórze ludzi i zwierząt pod wpływem naświetlania promieniami ultrafioletowymi. Źródłem witaminy D3 są produkty pochodzenia zwierzęcego (np. ryby, mleko). Witamina D2 występuje tylko w świecie flory (np. drożdże, grzyby kapeluszowe).

 

Witamina D jest konieczna do utrzymania właściwej gospodarki wapniowo-fosforanowej i tworzenia kości. Jej rola to wzmaganie wchłaniania wapnia i fosforu z pokarmów, wyrównywanie nieodpowiedniego stosunku tych składników w pożywieniu, pobudzanie uwalniania wapnia z kości oraz utrzymywanie stałego poziomu wapnia w osoczu krwi.

Ulotka Strong Bones Plus

kliknij w ulotkę aby ją powiększyć

Cena klubowa

Twoje zamówienia realizowane jest już w cenach klubowych (hurtowych).

 

Przy zamówieniach na kwotę min. 400zł – przesyłka gratis

wapn_magnez_calivita

Strong Bones Plus

Opakowanie :   100 kapsułek

Dawkowanie :   1-2 kapsułka dziennie na noc

Substancje aktywne

Wapń ……………………………………….. 250 mg
Magnez …………………………………….. 125 mg
Witamina D3 ………………………………. 2,5 μg
Sód …………………………………………… 2,5 mg

ATESTY I CERTYFIKATY

Suplementy diety CaliVita to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

usa

Przeczytaj szczegółowe informacje o – atestach oraz technologii produkcji

UWAGI

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Czynniki hamujące wchłanianie wapnia: wyższe pH, obecność nierozpuszczalnych frakcji błonnika pokarmowego, tłuszczu, szczawianów, fitynianów, duża zawartość fosforu, palenie tytoniu, kawa, herbata.
  • Wysokie spożycie białka zwiększa usuwanie wapnia przez nerki.
  • Idealna proporcja wapnia i magnezu powinna wynosić 2:1. Nowoczesne produkty, np. Strong Bones Plus zawierają oba te makroelementy w wyżej wymienionych proporcjach

Dodatkowe informacje

Składniki:
węglan wapnia, tlenek magnezu, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), substancja przeciwzbrylająca: kwasy tłuszczowe (kwas stearynowy), stabilizator: cytrynian sodu, substancja przeciwzbryląjąca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), stabilizator: celuloza mikrokrystaliczna, sole wapniowe kwasu cytrynowego (cytrynian wapnia), glukonian magnezu, cholekalcyferol, sole magnezowe kwasu cytrynowego (cytrynian magnezu).

Informacja o alergenach: z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, istnieje możliwa obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, soi, orzeszków ziemnych, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, mleka, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży i karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “Calcium Magnesium Plus (Strong Bones Plus)”

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS