tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS


DARMOWA DOSTAWA - dla zamówień od 200 zł


Promocja! wapń plus magnez
4.00 out of 5 based on 1 customer rating

Stron Bones CaliVita – chelatowy magnez + wapń. Po ukończeniu 30 lat nie powinniśmy zapomnieć o odpowiedniej podaży wapnia i magnezu, gdyż z wiekiem coraz trudniej zachować prawidłową strukturę kostną. A na dodatek składniki te uczestniczą również w wielu innych, ważnych procesach fizjologicznych.

naturalne_skladniki2Producent : CaliVita International

Opakowanie : 250 kaps (wystarcza na 4 miesiące)

Ceny klubowe (hurtowe) już od pierwszego zamówienia

 

124.0 

SKU: FL0028. Kategoria: .

Jednym z wielu czynników warunkujących mocną strukturę kości jest odpowiednia ilość składników mineralnych w organizmie, zwłaszcza w czasie wzrostu. Po zakończeniu tego etapu nadal powinno się dbać o wzmacnianie szkieletu, gdyż mineralizacja, czyli stopień wysycenia kości składnikami mineralnymi może trwać nawet do 30 roku życia. Po tym okresie powinniśmy pamiętać o odpowiedniej podaży tych składników, ponieważ biorą one udział w wielu innych, istotnych dla życia procesach fizjologicznych.

Wapń i magnez to dwa główne aktywne składniki suplementu Strong Bones. Zawartość wapnia w organizmie stanowi około 2% naszej masy ciała, natomiast aż 99% tego składnika znajduje się w kościach i zębach, dlatego też jest on niezbędny do utrzymania ich właściwej struktury. Pełni on też ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni, układu nerwowego oraz w prawidłowej koagulacji krwi.
Największe ilości magnezu znajdują się w kościach (ok. 60%) oraz mięśniach (ok. 30%). Jest on obecny również w przestrzeni międzykomórkowej a także w samych komórkach. Jest konieczny do utrzymania odpowiedniej struktury kości oraz zębów, pełni ważną rolę we właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego i mięśni, stanowi główny czynnik niektórych procesów produkcji energii w organizmie, uczestniczy w syntezie białka, odgrywa rolę w przebiegu prawidłowych procesów podziału komórek, oraz odpowiada za zachowanie równowagi potasowo-sodowej w organizmie.

Ulotka Strong Bones

kliknij w obrazek aby go powiększyć

Strong Bones CaliVita

Cena klubowa

Twoje zamówienia realizowane jest już w cenach klubowych (hurtowych).

 

Przy zamówieniach na kwotę min. 400zł – przesyłka gratis

wapń plus magnez

Strong Bones

Opakowanie :   250 kapsułek

Dawkowanie :   1-2 kapsułki dziennie na noc

Substancje aktywne

Wapń – 300 mg
Magnez – 150 mg

ATESTY I CERTYFIKATY

Suplementy diety CaliVita to produkty najwyższej jakości i bezpieczne dla organizmu. Potwierdzają to wszystkie posiadane przez nie certyfikaty i atesty, nawet te najbardziej restrykcyjne, wymagane przepisami jedynie dla leków.

usa

Przeczytaj szczegółowe informacje o – atestach oraz technologii produkcji

UWAGI

  • Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  • Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu.
  • Produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu.
  • Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.
  • Palenie papierosów, picie kawy, herbaty oraz wysokie spożycie błonnika, jak również kwas szczawiowy i fityniany obecne w niektórych roślinach (np. szczaw, rabarbar) mogą hamować wchłanianie wapnia. Wysokie spożycie białka, sodu mogą zwiększyć usuwanie wapnia z organizmu.
  • Idealna proporcja wapnia do magnezu powinna wynosić 2:1. Nowoczesne preparaty, np. Strong Bones zawierają oba pierwiastki w tej proporcji.

Dodatkowe informacje

Składniki:
węglan wapnia, tlenek magnezu, kapsułka żelatynowa (żelatyna, woda), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych (stearynian magnezu), sól magnezowa kwasu cytrynowego (cytrynian magnezu), bursztynian magnezu, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu, sól wapniowa kwasu cytrynowego (cytrynian wapnia), diglicynian magnezu, octan wapnia.

Informacja o alergenach: z uwagi na proces produkcyjny produktu na tej samej linii technologicznej, co inne produkty mogące zawierać składniki alergenne, możliwa jest obecności w produkcie zbóż zawierających gluten, skorupiaków, jaj, ryb, orzeszków ziemnych, soi, mleka, orzechów, selera, gorczycy, nasion sezamu, dwutlenku siarki i siarczynów, łubinu, mięczaków.

Uwagi!

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu. Nie używaj produktu, jeśli brakuje zewnętrznej folii zabezpieczającej lub jest ona uszkodzona.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

Ostrzeżenie: Osoby ze skłonnościami do uczuleń, przyjmujące preparaty lecznicze, mające problemy zdrowotne, kobiety w ciąży, kobiety karmiące piersią przed zastosowaniem preparatu powinny skonsultować się z lekarzem.

Warunki przechowywania: produkt należy przechowywać zamknięty, w suchym i chłodnym miejscu. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Producent: CaliVita® International, Berlin, Connecticut 06037, USA.

Importer: CaliProducts Kft., Aranykéz u 6.VI. 58, 1052 Budapeszt, Węgry.

Dystrybutor: POLFIT Sp. z o.o, ul. Warszawska 547, 05-083 Wojcieszyn.

  1. Kasia

    Strong Bones zmniejszył moje dolegliwości związane z przykurczem mięśni zwłaszcza w łydkach. Regularnie stosuje go również moja mama i babcia i one też są zadowolone, a zwłaszcza babcia która choruje na dne moczanową.

Dodaj opinię

tel: 504 198 074 - szybka realizacja zamówień, zadzwoń lub napisz SMS